4dots Copy Path to Clipboard

Çoklu Dosya Kopyalama
BİLGİ
  • LisansÜcretsiz
  • Boyut8.21 MB
  • Sürüm1.0
  • DilTürkçe
  • Geliştirici4dots Software
Panoya kopyalama yazılımı olan 4dots Copy Path to Clipboard sayesinde mousenin sağ tuş menüsünü kullanarak panoda seçilmiş olan istediğiniz dosya ve klasörün yolunu bulabilir ve bunları istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.

Panoya kopyalama yazılımı olan 4dots Copy Path to Clipboard sayesinde mousenin sağ tuş menüsünü kullanarak panoda seçilmiş olan istediğiniz dosya ve klasörün yolunu bulabilir ve bunları istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.

Kullanımı son derece kolay olan 4dots Copy Path to Clipboard programı ile dosya yollarını kolay bir şekilde bulabilirsiniz. Özellikle web sayfalarında kullanılmak üzere URL biçim yollarını kopyalayabileceğiniz yazılım ile bu yolu başka bir ana dizin üzerinde URL formatında kopyalayabilirsiniz.

Program ile ayrıca panoda işaretli olan seçeneklerin yollarını bulabilir, herhangi bir dosyanın bulunduğu alana hızlı bir şekilde ulaşabilir, birden fazla dosya ya da klasör seçebilir veya liste oluşturabilirsiniz.

4dots Copy Path to Clipboard sayesinde dosyaların adlarını, ana klasörlerini, URL yollarını, formatlarını hızlı bir şekilde görüntüleyebilirsiniz.

4dots Copy Path to Clipboard indir